loder

Įvadas į Full-Stack programavimą

Žinutė išsiųsta!

Ko galima tikėtis?

Įvado į Full-Stack programavimą kurse dalyviai išmoks kurti paprastas programėles. Mokinsime Front-End, Back-End bei duombazių pagrindų, taip pat kalbėsime apie populiariausius įrankius bei dažniausiai sutinkamas praktikas. Iki kurso pabaigos turėsite visas priemones ir praktines žinias, reikalingas paprastoms programoms kurti. Taipogi pabaigę kursą galėsite objektyviai nuspręsti kurią programavimo kalbą toliau mokytis (JavaScript front-end programavimui, C# arba JAVA back-end programavimui, ar SQL duombazėms).

Praktinės užduotys išugdys tinkamus sugebėjimus, kaip teisingai rašyti tvarkingą kodą ir mentorius padės tvirtą pagrindą, kaip tai padaryti pagal rinkos standartus.


Kurso aplinkos tematika/kūrimas

Tikslas yra sukurti aplinką dalyviui, kuri būtų kiek įmanoma panašesnė į realų darbą IT kompanijoje.


Kas turėtų būti suinteresuotas šia programa?

Dalyviai, kurie nori išmokti dirbti 6 žmonių IT komandose, suprasti projektinių darbų workflow ir susipažinti su kompanijų kultūromis.


Kurso trukmė

Yra 50 valandų produktyvaus darbo.


Kaip atrodys reguliari darbo diena?

Kiekviena darbo diena bus padalinta į 2 dalis, 1 valanda teorijos su mentorium darant užduotis ir 1 valanda projektinio (programuojant) darbo su team lead’u.


Pasiruošimas

Prieš pradedant šį kursą, prašome įsiminti Full-Stack Cheat sheet prisegta prie kurso dokumentacijos. Mūsų siūlomi IDE: Visual Studio / Visual Studio Code. Kiti įrankiai: Chrome Developer Tools, Stack Overflow, Notepad++, Kdiff (arba WinMerge), SourceTree (arba TurtoiseSVN), SoapUI (arba Fiddler).