loder

Ką norėtum patarti žmogui kuris dar nėra apsisprendęs, kodėl rinktis CodeBakers bendruomenę?

Atėjęs į CodeBakers, nors ir esi paslaugos pirkėjas – nei vienos dienos lankant kursus taip nesijauti, atrodo lyg būtum tarp draugų kurie turi vieną tikslą – išmokti programuoti. Dėstytojas (Neima 🙂 ) neateina ‘atidirbti’ su studentais, o daro tai kas, panašu, jam patinka. Tad pasakymas, kad CodeBakers yra bendruomenė – teisingas.Manau tai pagrindinis privalumas ir išskirtinumas dėl ko reikia rinktis CodeBakers.


Ar buvo lengva įsidarbinti ar jauteisi pasiruošęs dirbti įmonėje po pasiruošimo CB vs su tuo, kai jau atėjai į darbo poziciją?

Pats įsidarbinimas jau yra darbas, tad lengva nebuvo, nors įsidarbinau per numatytą laiką. Įsidarbinęs dirbu su kitom kalbom, bet programavimas tai nėra konkrečios kalbos išmokimas, o supratimas kaip veikia programavimas, kokie principai turi būti taikomi, būtent tai man ir padėjo esamame darbe. Manau buvau pasiruošęs geriausiai kaip galiu pasiruošti per kursų laiką.


Kokius išskirtinumus matei palyginus su kitom akadėm?

Tai tikra bendruomenė, o ne slapstymasis už gražaus žodžio. Dėstytojai mėgaujasi tuo ką daro, o neatidirbinėja. Daromi realūs projektai, kurie suteikia gerokai daugiau patirties.


Ko tavo nuomone trūko?

Kondicionieriaus 🙂


Karolis V.


Įkvepianti istorija?