loder

Ar galėtum parašyti trumpą komentarą apie CodeBakers?

CodeBakers – tai programuotojo darbo generalinė repeticija.


Pagalvok ką norėtum patarti žmogui kuris dar nėra apsisprendęs, kodėl rinktis CodeBakers bendruomenę?

Kartais gali pritrūkti motyvacijos, kai darai ir nematai ar nežinai, koks bus galutinis rezultatas. Čia viskas buvo aišku – 2 pilnai veikiančios aplikacijos. Taigi jau aišku, kad teks susidurti su įvairiomis technologijomis ir perprasti kaip jos veikia tarpusavyje. Šiuo metu dirbu su visiškai kitomis technologijomis nei mokėmės, tačiau tai nesudaro didelių problemų, nes norint būti konkurencingu, privalai prisitaikyti prie rinkos poreikių.


Ar buvo lengva įsidarbinti ar jauteisi pasiruošęs dirbti įmonėje po pasiruošimo CB vs su tuo, kai jau atėjai į IBM?

Iki kol įsidarbinau, nuėjau labai ilgą kelią. Teko mesti mėgstamą darbą, didžiąją dalį verslo permesti ant žmonos pečių ir pasinerti į mokslus. Po CodeBakers tikrai jaučiausi pasiruošęs įsilieti į darbo rinką.


Kokius išskirtinumus matei palyginus su kitom akadėm?

Iki CodeBakers ėjau labai kryptingai. Baigiau bazinius programavimo kursus, tuomet supratau, kad tai MAN 😊. Vėliau gilinausi I JAVA programavimo kalbą kitoje akademijoje. Ir kai atėjo laikas apsispręsti kas toliau, daug klausimų nekilo. Man patiko CodeBakers programa, o atvykus ir paklausius ką “Spangsta” Neimantas su Luku, supratau, kad jie tikrai tiki tuo ką daro. Mane tai įtikino ir lūkesčius pateisino 120%.


Ko trūko tavo nuomone?

Mes vis pamiršdavome, jog turime dirbti pagal Agile metodologiją. Tai manau trūko kontrolės šiuo klausimu.


Laimonas M.


Įkvepianti istorija?