loder

Įvadas į WEB programavimą

Žinutė išsiųsta!

Ko galima tikėtis?

Įvado į WEB programavimą kurse dalyviai išmoks kurti gražius bei interaktyvius puslapius. Mokinsime HTML, CSS kalbų, bei JavaScript pagrindų. Pasinersime į naujausias technologijas, populiariausius CSS framework'us bei dažniausiai sutinkamas praktikas. Iki kurso pabaigos turėsite visas priemones ir praktines žinias, reikalingas paprastiems bei elegantiškiems puslapiams kurti. Taipogi pamatysite kas yra programavimas ir galėsite objektyviai nuspręsti, ar tęsti front-end mokymus advanced kursuose.

Praktinės užduotys išugdys tinkamus sugebėjimus, kaip teisingai kurti puslapius ir mentorius padės tvirtą pagrindą, kaip tai padaryti pagal rinkos standartus.


Kurso aplinkos tematika/kūrimas

Tikslas yra sukurti aplinką dalyviui, kuri būtų kiek įmanoma panašesnė į realų darbą IT kompanijoje.


Kas turėtų būti suinteresuotas šia programa?

Dalyviai, kurie nori išmokti dirbti 6 žmonių IT komandose, suprasti projektinių darbų workflow ir susipažinti su kompanijų kultūromis.


Kurso trukmė

Yra 50 valandų produktyvaus darbo.


Kaip atrodys reguliari darbo diena?

Kiekviena darbo diena bus padalinta į 2 dalis, 1 valanda teorijos su mentorium darant užduotis ir 1 valanda projektinio (programuojant) darbo su team lead’u.


Pasiruošimas

Prieš pradedant šį kursą, prašome įsiminti Front End Cheat sheet prisegta prie kurso dokumentacijos. Mūsų siūlomi IDE: Visual Studio Code. Kiti įrankiai: Chrome Developer Tools, Stack Overflow.